Ріелтори - Ваш секрет перемоги? Маркетинг

Керуйте взаємодією з клієнтами, збирайте відгуки, забезпечуйте відмінне обслуговування клієнтів - все на одній простій у використанні платформі.

Ріелтори - Ваш секрет перемоги? Маркетинг

Продавайте нерухомість швидше

Нехай наші повідомлення допоможуть вам автоматично відповісти на стандартні запитання. Використовуйте сучасну платформу SEOLocal для керування клієнтським досвідом, щоб продавати більше будинків, ніж ваші конкуренти, відповідаючи на запити в режимі реального часу

Використовуйте текст, щоб залишатися на зв'язку з клієнтами

Спілкуйтеся зі своїми клієнтами на тому каналі, який вони вважають за краще - текст. Надсилайте тексти для нових оголошень або оголошень про дні відкритих дверей - по одному або відразу. Прикріпіть фотографії або документи, наприклад списки MLS, і зробіть спілкування більш залученим.

Використовуйте текст, щоб залишатися на зв'язку з клієнтами

Більше відгуків = більше видимості

Покажіть світові, що ви кращий ріелтор в своєму районі. Відкрийте для себе Google з відгуками клієнтів. Автоматично відправляти запит на відгук вашому клієнту в момент завершення продажу. Переглядайте відгуки з усього Інтернету і відповідайте на них в одному місці.

Більше відгуків = більше видимості

Отримуйте нові угоди з Рефералами

З Рефералами, ви можете перетворити щасливих клієнтів в прихильників вашого бізнесу. Клієнти можуть порекомендувати своїм друзям і родичам всього в кілька кліків. Відстежуйте залучення, відправляйте автоматичні запити і користуйтеся перевагами сучасного сарафанного в маркетингу.

Отримуйте нові угоди з Рефералами

Почніть розвивати бізнес з SEOLocal сьогодні

Почніть 7-денний пробний період

Цей веб-сайт використовує cookie файли. Сookie файли потрібні для коректної роботи сайту. Якщо ви хочете дізнатись більше натисніть тут

Натиснувши на кнопку "Згоден", Ви даєте згоду на використання cookie файлів.

Згоден