Важливість та передовий досвід.

Ми усі чули це раніше - SEO (пошукова оптимізація) має важливе значення для вашого бізнесу. Якщо ви оптимізуєте свій сайт відповідно до кращих локальних методів SEO, у вас буде більше шансів отримати високий рейтинг в Google. Більш високі рейтинги притягатимуть більше відвідувачів на ваш сайт і, отже, до обличчя вашої компанії.

Що таке локальне SEO?

Локальне SEO - це стратегічний спосіб просування вашого бізнесу в Інтернеті. Локальна пошукова оптимізація допомагає компаніям просувати продукти та послуги місцевим клієнтам, під час їх пошуку. Щодня, мільйони потенційних клієнтів проводять пошук компаній, що знаходяться поблизу, щоб скористатися їх послугами.

Коли мова заходить про локальну пошукову оптимізацію, необхідно звузити коло пошуку. Ядром успішної локальної SEO- кампанії, являється оптимізація вашої присутності в Інтернеті, щоб місцеві клієнти могли легко вас знайти.

Переваги локального SEO

Перевага локальної пошукової оптимізації перед "звичайною" пошуковою оптимізацією полягає в тому, що її легше ранжирувати в певному місті або регіоні, якщо у вас є фізична адреса в цьому місці. Розуміння важливості локального SEO для вашого бізнесу може зрештою допомогти вам залучити більше потенційних клієнтів у вашому районі.

Зайдіть на сайт нашої компанії SEOLocal сьогодні, щоб дізнатися які послуги ми пропонуємо. І ми обов'язково допоможемо вам добитися бажаного зростання!

Як зробити локальне SEO

Тепер, коли ви розумієте переваги, давайте детально розглянемо декілька кращих практик локального SEO, щоб ви могли зрозуміти, як правильно проводити локальне SEO для свого бізнесу.

Офлайн оптимізація

Локальний SEO- маркетинг поширюється навіть на офлайн. Традиційний маркетинг може бути відмінним способом збільшити вашу присутність в Інтернеті. Наприклад, ви відправляєте пряму поштову розсилку по декількох районах що просуває свій бізнес. Знизу у вашому просуванні, ви додаєте свої соцмережі (наприклад, Facebook, Instagram, Snapchat і т. д.). В результаті вашої прямої поштової розсилки, кількість підписників в соціальних мережах може значно збільшитися. А якщо ви додасте в просування, URL- адресу свого сайту, то зможете побачити збільшення відвідуваності сайту.

Застосування кращих методів локального SEO до рекламних щитів, радіо і телевізійної реклами, також може підвищити відвідуваність відповідного веб-сайту. Розміщення вашого сайту за допомогою механізму соціальних мереж у ваших традиційних маркетингових кампаніях, може мати цілком реальний ефект на ваш локальний SEO, завдяки виникненню потенційного онлайн-трафіку.

Гарний контент-маркетинг

Як і відносно усіх SEO, гарний контент важливий як і раніше. Створення якісних текстів, притягне трафік і спонукає ваших підписників ділитися вашими постами. Ви можете поліпшити свій локальний рейтинг, написавши безліч статей з цільовими локальними ключовими словами. Наприклад, ваші зусилля із контент-маркетингу можуть включати статтю про "6 стратегій маркетингу вашого малого бізнесу в Києві". Така стаття ідеально підходить для таргетинга за ключовими словами, пов'язаними з місцем розташування, які потрібні для хорошого ранжирування у вашому регіоні.

Додати сторінки місцевих послуг

Додавання сторінок місцевих послуг, дозволяє додати додатковий цільовий контент, для сканування та ранжирування пошуковими системами. Наприклад, ви керуєте пекарнею в Києві. Ви можете створити сторінку на своєму веб-сайті під назвою "Краща пекарня в Києві!». Потім ви можете додати контент про співтовариство, включаючи фотографії місцевих проектів і т. д. Не забудьте додати заклик до дії, внизу сторінки!

Включіть свій NAP

NAP означає "Ім'я, адресу і номер телефону", і ви захочете, щоб ця інформація була в нижньому колонтитулі кожної сторінки вашого веб-сайту. Це допомагає пошуковим системам прив'язати кожну сторінку до вашого місця розташування і являється ще одним відмінним способом підвищити ваш SEO для локальної видимості. Це також допоможе потенційним клієнтам легко знайти вашу контактну інформацію і є ще одним свідченням важливості локального SEO.

Виправіть свої онлайн-оголошення

Є велика вірогідність, що ваш веб-сайт разом з вашим NAP вказаний на десятках, якщо не сотнях, сайтів в Інтернеті. Ці сайти включають каталоги, сайти оглядів, платформи соціальних мереж і т.д. Тому вам слід шукати невідповідності і неточності відносно вашого бізнес-NAP.

Навіть щонайменша невідповідність може викликати проблеми. Наприклад, в оголошенні вказано, що ви знаходитеся за адресою "вулиця Велика Васильківська, 72, Київ, 03150" на п'яти сайтах-каталогах. Проте припустимо, що ще на п'яти сайтах ваша адреса вказана як "вулиця В. Васильківська, 72, Київ, 03150". Навіть ця невелика і, здавалося б, безглузда невідповідність ("В". замість "Велика") може завдати збитку вашій локальної пошуковій оптимізації.

У Інтернеті є сотні каталогів, що містять ділову інформацію. Ефективно цим керувати, вам дозволить партнерство з SEOLocal. Великий досвід в цій сфері, дозволяє нам ефективно та дієво гарантувати, що усі комерційні посилання в Інтернеті містять правильну бізнес-інформацію.

Отримайте відгуки

У сучасному цифровому світі ваша онлайн-репутація важливіша, ніж будь-коли раніше. Відгуки допомагають популяризувати вашу репутацію. Таким чином, ви повинні включити у свій процес онлайн-маркетингу систему, яка дозволить вам зібрати якомога більше відгуків.

Як місцевий бізнес, ви повинні поставити собі кілька запитань, намагаючись зібрати відгуки від своїх клієнтів:

- У вас є система зворотного зв'язку, який активно збирає відгуки ваших клієнтів?

- Чи створює ця система постійний регулярний потік відгуків?

- Чи використовуєте ви щоденну старанну працю, для перетворення своїх клієнтів на справжніх прихильників, що відносять ваш бізнес до своїх друзів та сім'ї?

- Чи просуваєте ви свою гарну репутацію у своїй рекламній діяльності?

- Чи відстежуєте ви те, що говорять люди про ваш бізнес?

Як правило, чим більше відгуків ви отримаєте з різних джерел (соціальних мереж, сайтів з відгуками і т. д.), тим значним буде вплив на ваш локальний SEO.

Оптимізуйте ваші дані в "Google Мій бізнес"

З усіх пошукових систем у світі, сьогодні велика частина вашого органічного трафіку приходитиме з Google. "Google Мій бізнес" дозволяє власникам бізнесу розміщувати дані своїх компаній в Google. Дуже важливо, щоб ви повністю заповнили свій профіль і додали якісні фотографії. Щоб посилити ваш локальний SEO- маркетинг, кожне оголошення і посилання, які у вас є в Інтернеті, повинні точно відповідати вашому оголошенню в "Google Мій бізнес".

Можливість та стимуляція обміну в соціальних мережах

Ваш SEO завжди отримує додатковий імпульс, коли люди діляться вашими посиланнями в Інтернеті. Коли люди діляться вашим контентом, вони створюють зворотні посилання, які відправляють трафік назад на ваш сайт. Чим більше у вас якісних зворотніх посилань, тим вище вірогідність того, що ваш рейтинг в Google буде вищий.

Ви повинні зробити так, щоб вашим відвідувачам було як можна простіше ділитися вашим контентом. Додавання іконок соцмереж, які легко дозволяють читачеві ділитися вашим контентом в один клік - це одна з кращих стратегій побудови посилань для цього. Двічі переконайтеся, що ваші дані NAP погоджені в усіх ваших профілях в соціальних мережах, щоб уникнути яких-небудь невідповідностей.

SEO для локального бізнесу вимагає часу

Локальний SEO- маркетинг вимагає часу, терпіння та праці. Пошукова оптимізація локального бізнесу не стає успішною відразу. Не дивуйтеся, якщо для гарного ранжирування в результатах пошукової системи, знадобиться шість місяців або й більше. Якщо ви дотримуватиметеся цього принципу та не відмовитеся від нього, вигода для вашого бізнесу може бути величезною. SEO для місцевої видимості може притягнути більше потенційних клієнтів, збільшити продажі та експоненціально розвинути ваш бізнес.

Таким чином, SEO для локального бізнесу є кульмінацією багатьох чинників, які допомагають вам залучати клієнтів до вашого бізнесу різними способами. Якщо ви правильно підійдете до своєї локальної стратегії SEO, ви побачите значний приріст прибутків.

Ви можете організувати локальне SEO в повному об'ємі на платформі SEOLocal, вже сьогодні!


Почніть розвивати бізнес з SEOLocal сьогодні

Почніть 7-денний пробний період

Цей веб-сайт використовує cookie файли. Сookie файли потрібні для коректної роботи сайту. Якщо ви хочете дізнатись більше натисніть тут

Натиснувши на кнопку "Згоден", Ви даєте згоду на використання cookie файлів.

Згоден